| cyucyu a întrebat:

credeti ca Alina Eremia (ioana) din pariu cu viata va fi DATA LA O PARTE si scoasa din viata lui andrei de CORA( fata cea noua?

Răspuns Câştigător
| malina1 a răspuns:

Eu creed ca alina (ioana) o sa ramana cu dorian (andrei) fiindca ei sunt personajele principale si nimeni si nimic o sa ii desparta

| cyucyu explică (pentru malina1):

Si eu cred la fel dar am vrut sa vad si parerile altora oricum mersi ai funda :*!

5 răspunsuri:
| Nuvăsufăr a răspuns:

Eu ştiam că Andrei a fost înjunghiat în inimă în ultima secvenţă din ultimul episod.

| cyucyu explică (pentru Nuvăsufăr):

Pai tu ai vizionat serialul de cracin ca sa raspunzi la intrebarea mea?

| Nuvăsufăr a răspuns (pentru cyucyu):

Am văzut o bucată dintr-un episod, sincer mi se pare de câ.cat.
Mai bun e cel normal.

| cyucyu explică (pentru Nuvăsufăr):

Da este mai bun cel normal dar andrei a ramas in vita si de aceea am pus intrebarea asta ca sa vad ce ziceti si voi ca eu nu cred ca ei se vor desparti!