| nshsbuua a întrebat:

Buna! Credeti ca sunt o ciudata daca am trimis intrebarea asta la un hotel? Mda, mai mult ca sigur voi fi lasata in seen. "Bună ziua! Acum câteva zile am fost cazată la hotelul dumneavoastră. M-am întâlnit cu cineva dintr-o echipa sportivă și nu i-am reținut numele. Era o echipa de băieți cu tricouri roșii, aș vrea sa aflu numele echipei sau a antrenorului, daca este posibil. Vă mulțumesc mult! "

Răspuns Câştigător
| Den1sa a răspuns:

E putin ciudat, dar nu iti face griji e o idee buna ca sa dai de acel baiat, pana la urma daca incerci nu pierzi nimichappy

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, nu vei primi raspuns fiindca au obligatia sa pastreze confidentialitatea clientilor.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu iti va raspunde nimeni la aceasta intrebare ca nu au voie.

| Catrice a răspuns:

N-o să-ți răspundă, da fie.

| isemilia a răspuns:

Nu neaparat ciudata, insa din motive de confidentialitate sunt slabe sanse sa primesti un raspuns. Stai linistita, vei da de el intr-un final si totul va fi bine.

| IgnatVictor a răspuns:

În mod sigur, nu este o întrebare la care s-ar aștepta administratorul acelui hotel. Reacția lui poate fi de orice fel. Dar cine știe? Poate chiar vei primi un răspuns. Șansele sunt, totuși, slabe.