| Mara_9790 a întrebat:

Credeti careva in prieteni adevarati? Daca da, justificati de ce(ex.:M-a ajutat cand...)

2 răspunsuri:
| LoveMe a răspuns:

Pentru mine nu ex prieteni falsi.Doar adevarati care ma ajuta oricand am nevoie.Pe cei falsi ii numesc doar simple "cunostinte ".

| Landied a răspuns:

Eu am un prieten adevarat din clasa a IIa-a.De atunci tot suntem prieteni foarte buni, ne ajutam unul pe altul, cand am avut probleme la scoala el m-a ajutat, la fel si eu l-am ajutat in multe situatii, aproape oriunde merge ma ia si pe mine si eu la fel, la rude chiar spunem ca suntem frati da nu semanamlaughing si avem si avem foarte multe lucuri in comun(ne place aceeasi muzica, acelasi tip de film-comedia, ne place acelasi tip de fetelaughing etc.)oricum, suntem ca doi frati.