| DelphhiN a întrebat:

Buna cu ce program va modificati pozele? e bun? care este cel mai bun? as dori sa imi fac o poza in care doar eu sa am culoare iar restul sa fie alb negru si multe alte feluri dar aia in special...imi puteti a un link de unde sa-mi downloadez si eu acest program? mersi funda logic

1 răspuns:
| Nam a răspuns:

Buna! happy Progamul despre care zici tu se numeste Photoscape. este free si are multe chestii Succes big grin Funda? tongue