| Sebastian222 a întrebat:

Peste cateva zile se apropie ziua unei prietene. Eram iubiti intr-o vreme dar acum am ramas prieteni,dar eu tot tin la ea ca la o iubita.Ce as putea face de ziua ei? M-am gandit sa o sun sa vorbesc cu ea sa o invit in oras dar stiu ca nu acceptahappy,sau sa fac un videoclip despre ea, ceva de genul acesta.Nu am asa mare buget ca sa-i fac un cadou dragut. ceva idei?:X funda:X

Răspuns Câştigător
| Rapanossuu a răspuns:

Fa'i un videoclip mai bine, si spune lucruri dragute, laudo. spune'i ca'i frumoasa si draguta etc.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

De ziua ei ai putea sa-i trimiti un mesaj de felicitare si sa o lasi in pace.

| Mihaela1964 a răspuns:

Daca are prieten, nu e o idee buna. Daca e singura ii poti darui un lantic din argint cu pandantiv, sau alta bijuterie care nu trebuie sa coste o avere.Frumos ar fi sa-i daruiest si flori.

| andru10best a răspuns:

Poti sa ii faci un site in care sa pui descrierea ei din punctul tau de vedere.