| Mirela a întrebat:

cu toate ca are propria aplicatie de facebook pe telefon -care dup parerea mea mai bine nu exista deoarece este extrem de simpla ori nu i-am dat eu de capat, aseara am descarcat de pe facebook aplicatie pentru orice telefon si cand am instalat-o am uitat ca mai aveam deja o alta aplicatie fb [in afara de ce din "comunitati"]si mi s-a zis daca doresc sa o suprapun, am suprapus-o din greseala. tinand cont ca acum in afara de demo`urile pentru jocurile telefonului, aplicatie de la google maps si comunitatile fb, twet si flickr nu mai am nimic...imi zice ca am atins limita maxima de aplicatii. chiar si atunci cand intru sa scriu un sms si dau pe acea lupa pentru a ma duce in contacte/cand vreau sa raspund direct de la un mesaj primit, nu ma lasa, imi zice la fel "s-a atins limita maxima de aplicatii". Ce pot sa fac ca sa nu-mi mai spuna asa, si sa mai pot baga alte aplicatii? sad. Multumesc. fundita

1 răspuns:
| 1catycatalin1 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sati cumperi un card de tel sau sati mai stergi cv programe. Eu asa am facut si nu mia mai scris.