| TheVampireDiari3s a întrebat:

am un telefon LG gt350 si daca vreau sa ascult o melodie sau sa vad o fotografie imi apare o chestie pe ecran si imi scrie:"S-a atins limita maxima de aplicatii" si nu ma mai lasa sa intru in aplicatie...stie careva de ce si cum il pot repara?

3 răspunsuri:
| anonimk09 a răspuns:

Este prea mare rezolutia/aplicatia pentru acel telefon..Nu ai ce sa repari, cauta niste imagini cu rezolutia mai mica, telefonul` tau are o rezolutie mai mica fata de care le ai tu la pozetongue

| TheVampireDiari3s explică (pentru anonimk09):

Dar pana acum imi mergea...

| ciocanionut a răspuns:

Nu poti fiindca ai deschis prea multe aplicatii! vezi ca este un buton langa butonul de apel!
apasa pe ala si vezi sus ca iti apare un semn: >.
apasa pe ala si da x la toate alea