| Littlekissforyou a întrebat:

Cum a fost pentru voi prima zi de liceu? Cum a fost pentru voi perioada liceului?

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Îmi aduc aminte că în prima zi de liceu eram cel mai relaxat dintre toți colegii. Dar apoi a fost oribil...singurul lucru care nu-mi place la liceu e că trebuia să mă trezesc de dimineață.

| Divy a răspuns:

Prima zi cam nu a promis mult şi a continuat aşa primi 2 ani, anul 3 şi 4 a fost mai bine cât de cât...În rest nu prea ar mai fi de zis, exceptând situaţiile mai urâte prin care am trecut dar peste una, alta le-am depăşit şi pe acelea