| abbby a întrebat:

Buna cum aflu numele de familie al unei persoane daca stiu unde sta?

Răspuns Câştigător
| Skia a răspuns:

Daca stii unde sta, de ce nu il intrebi? rolling on the floor te dai si uh altcineva si spui daca aici sta cutarescu. apoi zice : Nu aici nu sta. nu il cunosc, imi pare rau. ( sau poate sa zica din prima) apoi ii spui : Ciudat. stiu foarte bine ca asta era adresa, sunteti familia? si il lasi sa zica. ce mare branza rolling on the floor
Sau il intrebi simplu numele de familie straight face

1 răspuns:
| MariaChrii a răspuns:

Pagini aurii sau poti incerca si la primarielaughing nu stiu cauta in pagini aurii sau ii dai o scrisoare