| andreycosmin1 a întrebat:

Cum pot sa aflu cand a decedat o persoana daca stiu localitatea si numele de familie? Funda happy.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se poate, baza de date privind evidenta populatiei este confidentiala.

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te poti interesa la Starea civila de la primaria localitatii respective.

| andreycosmin1 explică (pentru Ioandelasal):

Pe internet nu se poate?

| Ioandelasal a răspuns (pentru andreycosmin1):

Nu se poate, baza de date privind evidenta populatiei este confidentiala.

| Ravenborn a răspuns:

Te duci la ei acasă și vezi dacă o murit sau nu. c:

| TheStory a răspuns:

Ii faci o vizita frate daca iti pasa de ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebi la primarie. Ar fi mai sigur la Evidenta populatiei, dar daca nu esti ruda de gradl I, sau nu ai nevoie intr-un proces, nu iti vor spune.

Răspuns utilizator avertizat
| bcalex96 a răspuns:

Simplu,te uiti pe toate crucile din cimitir daca gasesti bine daca nu asta elaughing)