| 女時日水한국어 a întrebat:

Cum as putea sa imi fac bucle fara placa, fara ondulator, fara bigudiuri.etc. Asa natural...sa il prind intrùn fel anume. Funda

3 răspunsuri:
| Denisa_7218 a răspuns:

Ce sa-ti zic...ar fi o solutie cu perie de ondulat.Atunci cand te speli te usuci cu peria aia cu zimti rotunda da nu-i neaparat sa te speli pe cap si te dai si uh un pic cu o spuma sa-ti steau sa cvwinking

| DιιιάLøvєs1Dツ a răspuns:

Dupa ce te speli pe cap. nu iti usti parul, si iti faci un "conci" in varful capului.si dimineata. o sa iti stea cret big grin. acum depinde si de par, dar eu de fiecare data cand ma spal pe cap fac asta.si imi place rezultatulwinking.

| Viseinalbsinegru a răspuns:

Mie mi-a zis colega mea ca isi infasoara paul in fasii de hartie.E cam complicat fara bigudiuri etc...sau ar mai fi o solutie(cred):eu aveam parul lung si in momentul in care l-am tuns(pana la umeri) sa incretit imediat si statea ziceai k e facut cu ondulatoru'. Tragi si tu concluzia de aici.