| Biutza13 a întrebat:

Cum as putea sa ma imbrac? Adica cum mi-ar sta mai bine. Eu sunt inalta (1.68) si foarte slaba (45kg) e cam dificil cu hainele la mine pentru ca nu toate stau foare bine pe mine crying. Cu ce ar trebui sa ma imbrac ( pantaloni largi sau staramti, lungi sau scurti fuste etc.) sau cum sa imi combin hainele ca totul sa arate ok?
Funda!:*

1 răspuns:
| Adda0a0 a răspuns:

Depinde de ce iti place tie si in ce te simti tu confortabil.
Nu te lasa intimidata de ce spun altii!
incearca rochitele (ca tot e vara) dar nu foarte mulate, atat scurte cat si lungi.
Incearca sa iti pui in valoare parile frumoase ale corpului tau (toate avem defecte numai ca trebuie sa stim cum sa le mascam)
incearca blugii drepti (parerea mea), tot ce te face sa te simti confortabil!
Fii naturala si nu te rusina cu corpul tau, altele ar face orice sa fie slabe!
dupa cum am spus mai sus invata sa te pui in valoare!
Mult succes kiss