| ladysa a întrebat:

Cum as putea sa combin hainele, ca sa arate mai bine? Funda, celui mai bun raspuns!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maxim 3 culori, să nu te îmbraci ca restul şi să ai propriul tău stil.

| trisha88 a răspuns:

Eu pot sa-ti spun doar ce mi se pare mie sau ce am mai citit ca arata bine. De exemplu e bine sa nu ai mai mult de trei culori pe tine eu chiar prefer doua. Daca bluza are modele pe ea atunci o combin cu o fusta sau pantaloni intr-o culoare, nu-mi place cand vad bluza in carouri fusta cu buline desi am vazut pe strada asa ceva.Pantofii si poseta e bine sa fie de aceeasi culoare sau macar asemanatoare. Daca mai ai intrebari concrete cu privire la felul cum sa te imbraci, iti raspund cu placere tot ce stiu.

| ionela1501 a răspuns:

Buna,depinde ce gen preferi. Daca iti plac blugii cu talie inalta ti-as recomanda sai asortezi cu un plover pana in talie si ghete scurte(puloverul si ghetele sa fie de aceiasi culoare)

| Stoica_Ana_Maria_1996 a răspuns:

Buna, nu trebuie ca ghetele si pluverul sau trenchul sa fie aceeasi culoare. daca ai un buget mai redus pentru haine poti sa arati intodeauna bine.
in primul rand sa nu ai multe culori, devine greu de asortat, ia ti culori pale si orienteaza te catre colanti sau blugi cu talie inalta dar foarte simpli pentru a fii mereu in standarde. asorteaza astfel un simplu maieut sau tricou cu o camasa in carouri sau dungi si o pereche de blugi, ghete ti as recomanda negre sa mearga fara probleme iar maioul alb sau negru astfel la blugi sau colanti poti folosi orice camasa sau bluzita pluvr doresti, nu uita pe timp de iarna sa combini camasa cu pluvere. succes

| AnaMariaAM753159 a răspuns:

Eu zic sa te asortezilaughingalegi o culoare de exp: rosu; si sa zicem... o combini cu alb, o sa ai o bluza rosie, pantaloni albi si pantofi rosiihee hee dar depinde de stilul tau!
Sper ca

| Stoica_Ana_Maria_1996 a răspuns (pentru AnaMariaAM753159):

Cred ca ar fi prea 'martisor' si rosu in afara de negru si alb nu prea ai cu ce sa l combini. culorile pale merg combinate cu usuinta intre ele, cele tipatoare trebuie sa ai grija altfel risti sa nu iasa ceea ce vrei