| Anamaria6384 a întrebat:

Cum as putea sa ma ingras? Am luat și proteine și vitamine și tot degeaba dar din cauza stresului cred ca nu mai am pofta de mâncare și mănânc foarte puțin.cum as putea sa revin la kg pe care le aveam? Nici forme nu mai am nu m-am mai dezvoltat deloc in ultimele 3 luni

2 răspunsuri:
| Socke a răspuns:

Depinde de varsta ta, genetica ta.
Nu stiu la ce te referi. Daca vrei sa te ingrasi pur si simplu mananca ce-ti face placere, mananca, cantareste-te zilnic.Masoara-te(talie,sold,bust,picior,mână etc...)
Nici eu nu sunt pentru varsta mea(16ani)dezvoltata.

| Andrea39 a răspuns:

Mănâcă seara tarziu si apoi du-te la culcare...si eu avem aceeasi problemă