| Jerry_Alex_1999 a întrebat:

Cum as putea sa-mi fac niste suvite colorate, acasa? Nu as vrea sa folosesc albastru de metil, vopsea sau spray-uri, as vrea sa folosesc metode gen hartie creponata. P.S. Sunt blonda big grin

9 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Sal paii dc nu ncerci cu hartie cremponata happy

| Jerry_Alex_1999 explică (pentru Axys):

Am incercat... Da' nu se vede prea bine. Si as vrea sa incerc si alte metode

| SarosBogdan a răspuns:

Se vede ca esti blonda laughing

| Jerry_Alex_1999 explică (pentru SarosBogdan):

O gluma de prost gust...

| SarosBogdan a răspuns (pentru Jerry_Alex_1999):

Scumpete,e destul de simplu pentru ati face suvite, mai ales daca ai parul lung. kiss

| Jerry_Alex_1999 explică (pentru SarosBogdan):

Pai ''scumpete'' mi-am dat si eu seama ca e simplu sa-ti faci suvite da' am cautat '' metode''

| SarosBogdan a răspuns (pentru Jerry_Alex_1999):

No bine, laso asa cum a cazut.

| Jerry_Alex_1999 explică (pentru SarosBogdan):

Asa ziceam si eu.

| Dizzч a răspuns:

Am vazut cateva metode prin care iti poti colora parul cu creta pastel sau cu fard de pleoape.
Fard de pleoape : http://www.unica.ro/......24369.html

Creta pastel :
http://glasul-barfei.blogspot.ro/......creta.html

Sper ca te vor ajuta!:o3