| LoLLyPoopPuuupzzYou a întrebat:

Buna~! cum as putea sa scap de firele de par arse va rog dati raspunsul! sorry de categorie

3 răspunsuri:
| Be12345 a răspuns:

Pur si simplu ai putea sa iti tunzi varfurile happy sau poti folosi niste produse de la avon pe firele de par despicate. este un serwinking

| Alina99 a răspuns:

Poi... tundeteee
Mie imi cadea ff mult parul si m-am tuns.acum nu mai am probleme...shy app...eu nu ma fac cu placa straight face
Nu stiu...eu te sfatuiesc sa te tunzi sau...Nu styuu

| LoLLyPoopPuuupzzYou explică:

Nu vreau sa ma tund vreau doar ca firele arse sa nu maifie arse