| anonim_4396 a întrebat:

Buna cum credeti ca as putea sa nu mai imi placa de un baiat care nu imi acorda de loc atentie si totusi eu il plac am incercat sa il uit dar cum? lui ii place de o colega iar eu sunt foarte geloasa pe colega mea voi cum ati factu sa treceti peste asta ajutati-ma ca nu mai pot il iubesc din toata inima dar nu vreau sa doar sa imi fac sperante

1 răspuns:
| Dizzydizz a răspuns:

Gandeste te doar ca nu te merita. e demn de dispret mai ales daca stie ca tie iti pl d el si totusi sta cu o colega d ea ta