| Winners10 a întrebat:

Cum e treaba cu Bitcoin-ul? Cum se poate cumpara, cat este unul, ceva mai multe detalii... ca am vazut multi care ziceu ca este profitabil, ca au facut bani frumosi de pe urma lui?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt diverse exchange uri online de unde poti cumpara. Azi e in jur de 8000$ un bitcoin, saptamana viitoare poate fi 20.000 sau 2.000. E profitabil daca ai noroc

| Winners10 explică (pentru suntserios):

Si trebuie sa dai de exemplu 8000$ pe un bitcoin?

| suntserios a răspuns (pentru Winners10):

Daca vrei sa cumperi o unitate intreaga da, dai cat valoreaza el ma momentul de fata.

Sau poti sa iti cumperi hardware specializat sa minezi pentru bitcoin...

| Ara997 a răspuns:

S-a dezumflat, a fost o bula ca multe altele.

| BrainKing a răspuns:

Intra in grupul acesta o sa te ajute cu mult t.me/romaniancrypto