| anonim_4396 a întrebat:

Cum este Ziua Indragostitilor pentru. voi?happy
Pt. mine e ca o zii obisnuita asta se datoreaza si faptului ca nu am un iubitlaughing. Dar de multe ori lumea incepe sa o ia razna cu ziua asta. Voi ce parere aveti?happy

Răspuns Câştigător
| Nothing05 a răspuns:

Da...stiu.chatterbox

Vad in perioada asta toata lumea s-a cuplat. Pe facebook vezi numa " Intr-o relatie cu x" :-)). Parca s-au cuplat numai sa nu fie singuri pe " exploziva" data de 14:-)). Sau poate pentru cadouri. in ziua de azi daca primesti un cadou de la x sau y care sunt mai " vedete" si daca asta se mai intampla si de 14 feb, atunci deja esti "CINEVA" in scola. :-)) NEAHH.astea nu-s pentru mine:-P
Oricum ai sa vezi ca dupa ce trebuie febra Valentine's toti se vor intoare la normal.pe fecebook vor pune din nou acel status obisnuit " Single" si vor si Oklaughing
Si pentru mine ziua de 14 va fi una oarecare. O zi in care ma trezesc, merg la scoala, rad cu fetelelaughinglaughing, 2 ore de mate:-ss:-ss si apoi acasa. poate voi iesi cu cateva prietene in oras sa ne radem de cei obsedati de " adevarata dragoste" de Valentine'slaughinglaughing
Deci, in concluzie, 14 feb voi rade pe saturatelaughinglaughing

P. S. Fetelor/ baietilor care aveti prieteni/prietene si ii iubiti cu adevarat. ce am scris mai sus nu este pentru voi. eu m-am referit strict la acele Pitzi care stau cu cineva doar pentru a avea prieten si pentru a fi la "moda". Imi cer scuze daca v-am deranjat cu ceva:-).

Ceaukiss

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Pentru mine e o zi absolut obisnuita, desi am un iubit. Este doar o conventie oarecare, facuta pentru a se vinde diferite prostii, nu are absolut nici o semnificatie intr-un cuplu normal (mai ales in afara SUA). N-o sa-mi terfelesc relatia sarbatorind-o ca o oaie atunci cand comanda turma. Relatia noastra este sarbatorita in fiecare an de aniversarea ei, zi care are multe implicatii si de care suntem amandoi legati sentimental.

| TeoPT a răspuns:

Când ai dragostea în suflet și o persoană căruia să i-o împărtășești, iar sentimentele ei să fie la fel pentru tine, Ziua Îndrăgostiților e în fiecare zi, iar cea de 14 februarie e doar o zi obișnuită.
Baftă

| arysa a răspuns:

Mie mi-a placut intotdeauna ziua asta si mai ales sa merg in oras in perioada asta cand sunt numai inimioare, trandafirir, etc(eu sunt mai romantica). Anul asta e primul cand am iubit de Valentines deci sper sa fie bine:X