| blackdevil a întrebat:

Cum fac la messenger sa scriu asa sa imi pun numele ca am incercat acolo la schimba limba si nu scriu asa. De ex §µ£l3†zêl råñï†h Funda+Vot daca imi ziceti cum sa fac litere alea

2 răspunsuri:
| BackAgain a răspuns:

Te duci la profilul contului de mess si cand vrei sa modifici numele activezi tasta Num Lock (ar trebui sa fie deasupra de numerele din dreapta ale tastaturii) si apesi pe acele numere in timp ce tii apasat pe Alt.
Aici gasesti toate codurile alt: http://www.alt-codes.net
De exemplu - vrei sa un romb : activezi tasta num lock + tii apasat pe Alt + tastezi 4 de pe numerele din dreapta (nu uita sa tii apasat pe Alt in timp ce tastezi numerele).

Sper ca te ajuta :)

| AndreiScooby a răspuns (pentru BackAgain):

Beatrice si eu vreau sami pun numele altfel decat sCoObYdOo da problema e ca, cand activez num lock si apas pe alt+tastez 4 nu apare nimic ci doar un patrat te rog sa ma ajuti