| love_3630 a întrebat:

Cum fac sa schim culoarea scrisului la messenger, ca sa apara multicolor?

Răspuns Câştigător
| Ros3Blu3 a răspuns:

Pai deschide o fereastra[nu de aia din casalaughing]big grin
Da pe format(T), si o sa iti apara paleta aia cu culori, dai pe ea, si da pe colors effect si o sa iti apara add si remove si bagi ce culori vrei tu acolo sa fie in combinatie sau bla bla bla
daca dai pe "use color blend effect" o sa iti apara culoriile in ordine cum le-ai pus in ordine
daca dai pe "use alternate colors effect" o sa ti se amestecbig grin dupa aia bifezi casuta aia "always use color effects" si sus o sa pui un nume ceva aacolo si o sa ii dai save dupa care inchiizi fereastra si o sa itia para la toti scrisu care il vrei tu iubita:X

2 răspunsuri:
| Ros3Blu3 a răspuns:

Te pupici:*:*:*

| amy300 a răspuns:

Stii cum sa-ti schimbi culoarea? Tot acolo numa ca in loc sa dai pe o culoare dai pe color effects iar apoi acolo o sati apar multe culori si alegi combinatia pe care o vrei.