| OfficialFallingStar a întrebat:

Buna!
Cum imi conving tatal [ cu mama n`am noroc ] sa`mi ia iPhone? straight face.
Fundaa` Maree si Grasabatting eyelashes.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să fii convingătoare! Vrăjește-l!
Pa, pa.

| Static a răspuns:

Pai in primul rand gandeste-te ca poate tatal tau nu are bani, sau are dar vrea sa ii pastreze pentru altceva. Nu-l poti convinge asa din prima sau asa usor intelegi? Si iti dau un sfat! Mai bin ei-ati un telefon normal cu clapa sau fara, ca e mai bun si mai bine decat un IPhone. Pt ca se poate defecta ecranul, si este si foarte scump. In loc sa dai banii pe telefoane, de care ti-o garantez ca te vei plictisi de ele intr-o bunz zi cum fac toti chiar si eu, mai bine pastreaza bani si cumparati altceva mai bun si mai foolositor. fundita? :p

| Enma a răspuns:

Presupun ca daca parintii tai isi permit sa dea 20 si ceva de milioane pentru un iphone nu vad care e problema? eu stiu arata-le ca inveti etc fa ceva maret!

| Enma a răspuns:

Iti poti lua un Nokia 5800 xpressmusic cum am eu a concurat cu iphone 3 happy

| PuFuLeTeLe_9807 a răspuns:

Le zici ca dai foc la casa daca nu vor sa iti cumpere laughing Categoric vor da vreo 20 milioane pe iphone decat cateva miliarde pe casa si ce mai e prin ea =)

Pai vezi si tu roaga-te de el frumos si fai ceva care sa fie pe placul lui... de exemplu rezultate extrem de bune la scoala sau treaba prin casa sau mai stiu eu...

| Patry48485 a răspuns:

Pai pune si tu conditi:ex. Daca imi iei iPhone jur ca o sa invat foarte bine, daca nu merge asta e
dar trebuie sa aiba o slabiciune adica sa isi doreasca ceva de la tine cum ar fi invatatul sau sa fi cuminte sau ceva de genu

| WinxSirenix a răspuns:

Incearca sa stranginiste bani ii puneti la olalta si il cumperi!