| Amy a întrebat:

Cum imi pot da seama daca cineva mi-a dat Ignore din lista de la mess? funda!

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu iti poti da seama ...in general nu iti mai raspunde la mesaje!

| AlissaDăăă a răspuns:

Eu intreb pe un/o amic/a care il/o cunoaste daca este online.In cazul in care este ori e pe invisible ori mi-a dat igg.Sau pun pe cineva sa intrebe ( de ex eu ii spun ce sa ii spuna si ii zice ceva de genul "Stii, acum cateva zile am fost la x si nu te-am vazut on toata ziua. I-ai dat cumva igg?)
Bafta xD!