| вυттєяƒℓу a întrebat:

Buna :*
Cum imi pot schimba parola de la messenger?
Astept raspunsuri urgent!
Dau fundita pentru cine imi explica cel mai bine!

Răspuns Câştigător
| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

La id de messenger?
1.intri in mail

2.Acolo unde scrie Hi, id-ul tau, dai click si alegi account information

3.dai click pe Change password

6 răspunsuri:
| Piiink a răspuns:

Ai acolo la lista de mess niste obtiuni sus. Dai pe obtiunea Messenger -> My Account Info -> si aici iti deschide o pagina web, ai mai multe chenare din care in Sing-In and Security prima optiune este Change your password.

| Karinakari99 a răspuns:

Salut.Pentru început,intră pe mess.În colţul listei scrie "Messenger",dai click pe el şi mai jos pe "My Accont Info". Scrii utilizatorul şi parola dacă nu eşti intrat. După ce ai intrat,uită-te bine peste tot că undeva este "Change password".În prima căsuţă, scrii parola veche, iar în următoarele două parola nouă (a treia căsuţă e cu "confirm the password") şi dai click pe un buton când ai terminat.Succes!

| Ellutza98 a răspuns:

Buna! Intra pe Yahoo! Mesenger si sub chestiile alea cu id'ul si parola scrie: "get a new yahoo id" si sub scrisul asta, imediat mai scrie si "frogot your password".Dai clk pe "frogot your password" si completezi acolo mai multe chestii. Poate merge siteul asta: https://edit.yahoo.com/......forgotroot

| вυттєяƒℓу explică:

Multumesc.mi-am amintit cum sa o schimb.

| LOReDANa_8414 a răspuns:

Pai intri sus la messenger si acolo srcie my account info dai clik si apoi o sa trebuiasca scrii parola si parola o scrii si ti se deschide o alta pagina in care scrie putin mai jos change your password dai clic acolo si in continuare te descurci tongue