| lovefan a întrebat:

TPU! Cum se schimba parola de messenger? Va rog mult, e urgent. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Alina_7937 a răspuns:

Intri pe mail, iar pe prima pagina scrie sus in stanga Hi, numele tau si langa e o sageata. Dai click pe sageata aia si trebuie sa scrie Profile, Contacts, Account Info, toate una sub alta. Dai click pe Account Info si trebuie sa ti se deschida o noua pagina, unde trebuie sa-ti scrii id-ul si parola care o ai acum. Dai sign in si dupa aceea trebui sa iti apara mai multe sectiuni (Profile Information, Contact Information, Sign In and Security, etc). Sub Sign In and Security trebui sa scrie Change your passworld. Dai click pe Change your Passworld si o sa-ti apara trei campuri de completat. In primul scrii parola care o ai acum, iar in urmatoarele doua scrii parola noua, apoi dai save.

15 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra aici https://login.yahoo.com/config/login_verify2? unde iti poti modifica toate datele de inregistrare Yahoo! Bafta!

| adutzadragutza a răspuns:

Pai intri in yahoo mesenger si inainte de a intra in id, intri in forgot your possword e scris cu albastru jos de tot. daii acolo si isi scrii parola actuala si ii dai enter, apoai iti va aparea contrul tau la yaoo mail, cauti priun lista aia si ii dat get a new password si te pune sa spui parola actuala acolo si apoi parola pe care o vrei completezi acl apoi ii dai enter si intri pe id
si merge eu asa fac happy
funda happy

| HoLloWerMaSk a răspuns:

1:Mergi pe www.yahoo.com dai pe numele tau si dai "Accont info"
http://img141.imageshack.us/img141/5157/68510052.jpg
2:Scrieti parola
http://img208.imageshack.us/img208/9557/17357564.jpg
3:Click pe change yout password
http://img839.imageshack.us/img839/5549/29592976.jpg
4:Intorduci parola, introduci noua parola si confirmi noua parola
http://img200.imageshack.us/img200/5219/44360737.jpg
Imi dai fundita?

| Alexander_1900 a răspuns:

Intri pe mess la tine in calculator alegi tabul de sus Messenger / My Account Info ( o sa ti se deschida o pagina web, iti cere parola, o scrii ), dupa cauti pe pagina deschisa Change your password, dai acolo iti abar 3 taburi, 1 prima scrii parola ta curenta iar in cele 2 o scrii pe cea noua dai save si gata, bafta :p

| AndrutzzaS a răspuns:

Dai sus la Messenger-My Acconut Info-Change Your Password, scrii parola care o ai, apoi noua parola.

| Ionutz_1837 a răspuns:

Mergi acolo jos la forgot your pass... si scrii idu si codu ala de jos si raspunzi la intrebarile de siguranta care ti leai pus la inceput cand ai facut idu sau ce date iti cere de ale tale si scrii noua parola si gata!

| WalterWhite a răspuns:

Cand pornesti messul jos scrie Forgot your passoword? si dai acolo!

| xRos3 a răspuns:

Heii.happy Pai. acolo sus la mess scrie Messenger. Dai click acolo, apoi click pe My account info si dupa aia la Chane my password sau ceva de genu.) Sper sa iti fie de folos xD

| ramy4ever a răspuns:

Dai la messengers(sus) apoi la my account info apoi iti apare sa scrii adresa de mail si parola o scrii si apoi unde scrie "Sign- In and security " si acolo scrie "change password"dai clik si apoi scrii ce iti cerewinking
Succes! sper ca ti.am fost de ajutorwinkingwinking:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Messenger ( e sus la lista de messenger ) - My account Info - apoi bagi parola - dupa dai Change Password - si gtahappy

| dany_8792 a răspuns:

E simplu! dai clik pe poza care o ai la avatar apoi te duci la my profil si e simplu de acolo! bafata!

| alexkart24 a răspuns:

Intra pe contul tau pe mess. sus in stanga iti apare messenger dai acolo si selectezi my acont info ti se va deschide o pagina web te logezi si la rubrica sing-in si security dai pe cange password

| Catalina_7679 a răspuns:

Dai click la mesenger, dupa my acount info scrie parola actuala + enter dupa care o sa iti apara mai multe optiuni si tu dai la chanfe my password, in primul chenar scrii parola actuala iar in celelalte 2 parola pe care vrei sa o ai.

| traficantaD3Dulce a răspuns:

Buna! https://edit.europe.yahoo.com/......al_profile scrii id si parola ta apoi sign in, dupa aceea dai la Sign-In and Security -change Password si urmezi instructiunile sper ca te-am ajutat :* :*