| georgiana0099 a întrebat:

Buna cum imi pun o poza de profil pe acest site? funda

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Buna! Dai la profilul tau, sau intri aici: http://www.tpu.ro/site-users/edit/ si jos scrie "Selecteaza imagine profil - Choose", click acolo, alegi o poza din calculator si o uploadezi pe site, si in cateva minute/ore, o sa iti apara la profil, implicit pe site. Daca nu te descurci, cauta si pe aici http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente, trebuie sa reusesti. Pa pa!

4 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Dai click la
Editare profil -- găseşti în partea stângă -- Selectează imagine profil şi click pe -- Alegeţi fişierul, încarci o imagine şi Salvează profilul. happy

| Angelofdemon a răspuns:

Http://www.tpu.ro/site-users/edit/ -- > si Scrie undeva sa selectezi fotografia acolo da-i si selectezi din pc apoi da-i salveaza profilul.:)

| AaLexS a răspuns:

In stanga este un chenar portocaliu. In chenarul ala scrie undeva : -> Editare profil. Si vezi acolo.

| chocco1995 a răspuns:

Editare profil, si iti apare acolo editare fotografie, dai cautare file iti intra in pc, alegi foto o pui si gata!