| Anime1222 a întrebat:

cum sa schimb poza de profil de pe acest site?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai click pe editare profil (Stanaga) apoi pr "browse" De la "Selecteaza imagine profil" Iar la sfarsit "Salveaza profil"

6 răspunsuri:
| Isabelamaria21 a răspuns:

Buna dai la editare profil,

Si jos de tot scrie Browse,

Iti alegi de acolo imaginea din calculatorul tau,

Si apoi salveaza modificarile

Succes!

| ioanaioana a răspuns:

Cum ai pus-o pe asta, asa o pui si pe aia

| AAAdelin a răspuns:

Sall, intri pe site-ul TPU si trebuie sa fii logat. in stangata ta ai mai multe optiuni : vizualizare profil, Editare date logare, Editare profil, mesaje, etc... Ei bine te trebuie sa dai la Editare profil > nu v-a trebui sa dai pagina mai in jos, iar in josul acelei pagini vei vedea un buton pe care scrie "alege fisierul" > dai pe el si cauti in calculator poza pe care o vrei sa-ti apara.

Sper ca ti-am fost de ajutor!

| XxMALVIxX a răspuns:

@Dovlecel15, adelin ti-a dat toate detaliilewinking

| ANNAwee a răspuns:

Te duci la editare profil apoi acolo jos ai Selecteaza imagine profil dai Browse. o incarci apoi salvare profil tongue FUnda?

| placintica a răspuns:

Click pe "editare profil" apesi pe poza si pui ce poza vrei tu big grin. funda?batting eyelashes