| Iridinvest a întrebat:

cum imi schimb numele de pe facebook? funda pentru primul raspuns corect!

4 răspunsuri:
| Dilemaa a răspuns:

Sti butonul de care dai "deconectare "? P langa acesta mai e alte 3 parca big grin "setari de confidentialitate " ir acolo iti apare ca sa iti poti schimba numele. daca nu e asa ..incearca la cealalta de langa "setari de confidentialitate "si ai sa vezi ca o sa reusesti happy

| Marinutaaa a răspuns:

Langa Home in partea dreapta sus este o sageata indreptata in jos -setarile contului -parola-editeazahappy

| ReTumb a răspuns:

Deci... Intri pe :www.facebook.com > te logezi > dai la Account > Account Settings >> Si la Name dai change... si atat :)... Funda?

| Meuayghay a răspuns:

Dai click "Setarile Contului", si apoi iti dai tu seama