| anonim_4396 a întrebat:

Buna imi amintiti si mie va rog cum imi schimb numele de pe facebook? primul raspuns funda...

Răspuns Câştigător
| Steluta_7462 a răspuns:

Pai intrii pe pagina de Facebook. acolo in coltul din dreapta sus scrie : Numele tau, acasa si o sageata apesi pe sageta iar apoi iti apareP; adauga reclama. Setarile contului,,, dai pe setarile contului si inti apare acolo Nume:Cum te nu mesti tu pe Fb si mai incolo editeaza.(Primuuu raspunsss fundita?batting eyelashesbig grin:X)

1 răspuns:
| mayafashion29 a răspuns:

Pai dai clik pe triunghiul ala din dreapta sus unde dai sa te deconectezi apoi dai la account settings iar unde scrie name dai la edit te descurci si daca il ai pe romana