| DomnisoaraChristina a întrebat:

Buna!
Cum iti dai seama ca un baiat te place?
Mie imi place de un tip din scoala dar se comporta ciudat...cand e foarte dragut cu mine si atent, cand e distant si incepe sa vorbeasca urat.Problema ca unei prietene(cred ca o pot numi asa) ii place si ei de el,iar ea,, se da" la el.Intrebarea e daca merita sa ma consum si sa incerc,, sa fiu" cu el.
-Funda-

Răspuns Câştigător
| Staicu_Razvan_1996 a răspuns:

Este distant cand este cu prietenii lui, e normal la un baiat, vorbeste cu el cand sunteti singuri, si fa-l sa rada, apoi uita-te in ochii lui, vezi cum reactioneaza si o sa-ti dai seama daca te place sau nu happy

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Un baiat care vorbeste urat cu o fata, nu poate fi decat un badaran si nu merita atentia ta.

| Iubibilăă a răspuns:

Cand te uiti in ochi lui si vezi ca pupilele se fac mari, inseamna ca te place.
Pa, pa.

| Dumy99 a răspuns:

Incearca. Speranta moare ultima. Poate ca si el e timid si nu stie cum sa se apropie de tine si ii mai ies niste prostii din gura laughing