| anonim_4396 a întrebat:

cum o pot convinge pe mama sa-mi ia sutien... i-am zis odata ca vreau si mi-a zis ca sunt mica ca o sa mi se lase. asa e? mi se lasa daca port sutien? am 14 ani

Răspuns Câştigător
| dreerullzXD a răspuns:

Eu am 13 ani si port sutien de un an. Nu se lasa sanii daca porti sutien. Si spune.i ca te deranjeaza mai ales la sport.

1 răspuns:
| Sinitar a răspuns:

Omfg ce mama ai? am colege in clasa care sunt bat nu am nimic nici sani nici nimic dar sunt fufe isi pun sutien cu push-up si din astea si au tot 13-14 ani. daca ai sani da normal ia-tilaughing)daca nu nu o face doar ca sa te da-i mare