| Taylorrrrr a întrebat:

Cum aflu daca un baiat ma iubeste? Nu vreau raspunsuri de gen,, nu poti " TOTUL ESTE POSIBIL! Funda pentru raspunsul care ma ajuta!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

aici e nasparlia, mai bine las-l pe el sa te abordeze, e cam aiurea ca o fata sa-i spuna unui baiat ca il place

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ramane decat sa intrii cu el in vorba si sa vezi daca uneori te priveste in ochi, daca uneori roseste si nu ai decat sa-l intrebi, mai vere, ai ceva dragan de mine ori ba laughing

| Taylorrrrr explică (pentru anonim_4396):

Si daca nu ma baga in seama ce fac?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Taylorrrrr):

aici e nasparlia, mai bine las-l pe el sa te abordeze, e cam aiurea ca o fata sa-i spuna unui baiat ca il place