| LoveXtreme a întrebat:

Buna!
cum pot posta un video pe facebook pe peretele unui prieten?
dau funda!

Răspuns Câştigător
| Iwao a răspuns:

Postezi ca si o imagine, dupa incarcare astepti putin.Atentie la sunet (daca are) sa nu aiba drepturi de autor, altadata n-o sa mai poti incarca, te blocheaza.

9 răspunsuri:
| Iwao a răspuns:

Sub clip clic pe distribuiti, copiezi codul\paste in postare sau clic pe pictograma f si postezi prietenului.

| LoveXtreme explică (pentru Iwao):

Clipul este din calculatorul meu! nu de pe youtube!

Răspuns utilizator avertizat
| Tyna_Maria_1990 a răspuns:

Trebuie sa ii distribui videoclipul...
bafta!

| LoveXtreme explică:

Nu vreau sa distribui clipul!
clupul este di calculatorul meu si vreau sa'l pun pe perete!

| lala453 a răspuns:

Pff, e simplu. dai la pagina amicului tau si dai la posteaza apoi iti pagina cu alege si iti alegi din dekstop video p ecare il vrei si il postei astepti cateva secunde si gata sper ca te-am ajutat, funda?

| LoveXtreme explică (pentru lala453):

Aleg acolo la sectiunea 'fotografie'?