| Alyn17Mafiotu a întrebat:

Cum pot posta pe facebook pe peretele unui prieten mai multe poze deeodata, fara sa iau una cate una sa o postez.!

4 răspunsuri:
| ALEX2402 a răspuns:

Bifezi mai multe intrebari deodata

| dReaml a răspuns:

Salut Alyn.
Foarte simplu.
Intri pe profilul prietenului, dai pe "Fotografie" dai pe patratelul cu "+" alegi un fisier apoi tii apasat "CTRL" in timp ce cu click-ul alegi fisierele(pozele), apoi dai "Deschidere" sau " Open ".
Bafta happy

| Alyn17Mafiotu explică (pentru dReaml):

Modalitatea asta o stiam si eu dar nu merge sa fac pe windows 7. sad

| dReaml a răspuns:

Imi pare rau asta o stiam... mie imi merge si pe windows 7, incearca sa le pui in chat. Deschizi fereastra pe el click pe aparat si adauga pozele poate mergewinking