| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa aflu linkul unei poze...adica am gasit o poza /o imagine pe net si vreau sa o las comentariu la hi5 ...pntru asta imi trebuie linkul ei... Dar nu ma refer la linkul paginii respectiva.doar imaginea!
stie cmv?

4 răspunsuri:
| pepe a răspuns:

Poza are link-ul, dai copy pe bara si dupa aceea dai paste pe pagina unde vrei sa o postezi.

| REMiXDJ a răspuns:

Poi da, normal, iti trebuie link-ul pozei pe care daca erai atent in ie-internet explorer apare jos in stanga deasupra butonului de Start de la Windows XP, acolo daca esti atent apare link-ul ca adresa la orice e pe ecran in pagina. Iar imaginea are un script in spate pe care al poti vedea cand faci download la poza.
www.softarchive.net

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta tot intreb si eu dar nu am aflat. Exista un site pentru asta dar nu-l mai am...

| alecs985 a răspuns:

Www.picasion.com
Si dai akl la brows si pui imahinea care vrei apoi dai create animation