| RobertHahaha a întrebat:

Vreau si eu sa postez la comentarii pe facebook o imagine si nu stiu cum! De unde iau imaginea sau trebuie sa o am in calculator? Si cum o pun la comentariu? ..Va rog dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Cauti o poza pe net in legatura cu subiectul respectiv sau amuzanta.Ai vazut cam ce se pune pe acolo.O salvezi in pc.De obicei pe desktop.Eu asa fac.Este mai usor de gasit.Si dai click pe aparatul foto de la chenarul cu comentariul tau.O cauti pe desktop si o adaugi.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Sa inteleg ca te-ai descurcat? O zi buna.