| ana2205 a întrebat:

cum pot sa blochez anumiti prieteni pe hi5 sa-mi mai vada pozele? Mersi big grin

Răspuns Câştigător
| RoRoxana a răspuns:

Buna:*
Pentru ca unii prieteni sa nu-ti mai vada pozele fa-ti un album privat, stege-i din lista de prieteni, iar undeva sub poza de profil a respectivului/respectivei scrie "Blocare utilizator". Apasa acolo si iti va spune ca respectivul utilizator nu va mai avea acces la hi5-ul tau si nu va mai putea sa-ti lase niciun comentariu sau sa-ti vizualizeze albumele.

Sper ca te-am ajutat:*
Te pup!:*
[Fundita?batting eyelashes ]

3 răspunsuri:
| Mihai7best a răspuns:

Fa-ti album privat si pe aia scoatei de la prieteni tongue

| Puf a răspuns:

Scoate`i de la prieteni si priveaza`ti profilulbig grin

| SimplePlanFanKarina23 a răspuns:

Pai in primul rand sterge-i din lista de prieteni si puneti profilul pe privat! Asa doar cei din lista iti pot vedea profilul si pozele, ceilalti trebuie sa-ti trimita cerere, iar tu decizi pe cine accepti si pe cine nuwinking