| JustMeCata a întrebat:

Cum blochez pe facebook niste prieteni sa nu imi mai vada pozele?

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Intri logat pe Facebook ( pe profilul tău ), intri la poze şi la fiecare album ( sub denumirea albumului ) selectezi în loc de public să fie personalizat : acolo ai opţiunea "ascunde de la" şi la acea rubrică tastezi numele prietenilor care NU vrei să-ţi vadă pozele.

Dacă NU ai albume, atunci TREBUIE să faci această "operaţiune" la fiecare poză în parte.