| qpInnocentDoll a întrebat:

Cum pot să fac și eu poza așa https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/......2390_n.jpg fără photoshop! fundiță :*

6 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Pai ala e blur, nu stiu daca e in photoshop sau nu, am vazut comentariile de aici si iti dau un sfat, daca vrei sa faci poze foloseste photoshop, progamele online au calitate foarte slaba, daca ai nevoie de vreo poza cu efect imbunatatit sau alte efecte da-mi un mesaj/reply, iti fac eu, lucrez in photoshop.

| hideaway a răspuns:

Nu o poți face fără photoshop.

| anonim_4396 a răspuns (pentru hideaway):

Ba da, poate, și e ușor.

1. www.picmonkey.com
2. Bagă poza.
3. A șaptea iconiță de jos (textures)
4. Alege textura space (sau your own și o iei din calculator)
5. O aplici. Apeși pe pensula de langa „fade" având setat pe „original" și nu pe „effect" la moduri. și pictezi cu pensula surplusul, adică textura care apare pe față și nu trebuie să apară decât pe fundal. Cu grijă, manual, ștergi cu ajutorul pensulei.
6. Uite: http://i.imgur.com/gQF254b.png

| hideaway a răspuns (pentru anonim_4396):

Super, nu știam asta. Credeam că doar în PhotoShop se poate face asta. Mulțumesc și eu, e frumos efectul. happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru hideaway):

N-ai pentru ce. big grin îți trebuie ceva răbdare așa, totuși. laughing

| hideaway a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, așa e. laughing