| Ofatamisterioasa13 a întrebat:

CAnd un baiat incearca sa ma facalaughinggeloasa ce inseamna ca inca ii mai pasa de mine sau nu...si cum ar trebui sa procedez la asa gesturi parca vrea sa ma vada ca sufar ce e de facut cum trebuie sa procedez sa-i arat ca orice`ar nu plang dupa el si sa-i zic ca il vreau si ca m`am saturat?straight face un sfatsad nu stiu cum sa mai procedezi ca sa fie mai bine si sa-l uit odata!?

4 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Daca tocmai v'ati despartit, vrea sa vada daca inca il mai placi, deci da, te face geloasa.pai fii indiferenta, desi te doarehappy.A.si incearca sa il evitihappy

| NarcyNarcisa a răspuns:

Gandeste-te ca nu e singurul baiat din lume. Daca el nu a meritat iubirea ta o poate merita altcineva.big grin Si spune-i pe fata ca doar fraierii incearca sa-si faca FOSTELE prietene invidioase.

| bOse a răspuns:

Inseamna ca incearca sa vada daca tu inca mai tii la el.

Răspuns utilizator avertizat