| luizaionescu45 a întrebat:

Bună,cum pot să mă loghez la un număr de telefon?

7 răspunsuri:
| Adrian5575 a răspuns:

Pe ce aplicatie?

| luizaionescu45 explică (pentru Adrian5575):

Whatsapp

| Adrian5575 a răspuns (pentru luizaionescu45):

Trebuie mai intai sa salvezi numarul de telefon al persoanei respective in telefonul tau. Apoi intri pe whatsapp, apesi butonul verde din dreapta jos, cauti persoana in agenda, apesi pe ea si ii scrii ce vrei. Vezi sa ai internetul pornit.

| luizaionescu45 explică (pentru Adrian5575):

Nu,eu ma refeream să intru în contul ei deoarece trebuie sa șterg niște conversații

| Adrian5575 a răspuns (pentru luizaionescu45):

Iti trebuie cartela persoanei respective sau sa ii iei cumva telefonul. Pe whatsapp te poti loga numai daca ai cartela respectiva, dupa logare primesti mesaj cu un cod de verificare pe acel numar.

| luizaionescu45 explică (pentru Adrian5575):

Mulțumesc

| Adrian5575 a răspuns (pentru luizaionescu45):

Cu drag happy