| Marius1003 a întrebat:

cum pot sa scap de strunga, am o strunga normala nici mare nici mica, cum pot sa fac sa nu o mai am? ce trebuie sa fac?

2 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

La dentist.

| elyfel a răspuns:

Uite si eu am strunga si imi place nu toata lumea e înzestrată cu asa ceva. Si consider ca fiind un dar, asa te a înzestrat Mama Natura si nu consider sa fie ceva asa supărător pentru frumusetea.In fine daca vrei sa scapi de ea du te la dentist si spune i ce vrei.Nu stiu cum se numeste procedura dar cunosc persoane care au avut.Nu stiu dar am auzit ceva gen sa dai mereu cu limba pe spatiul ala ca sa se alifieze dar nu cred că e adevarat.