| Asdffd a întrebat:

Cum pot sa scap de strunga, fara aparat?

P. S: mi-e frica de denist! I don't want to see

2 răspunsuri:
| NoMusicNoLife a răspuns:

Hey! De ce te frica de dentist? Si eu am avut strunga si am avut si nu stiu ce pielita prea jos sau cum si ma "operat" ( crede-ma ma anesteziat n-am simtit absolut nimic ) si mi-a pus-o bine, si apoi mi-a dat aparat. Cred ca il am de vreo 2-3 ani, si cred ca imd o sa scap de el ( uraaa ) big grin. Si de fapt te dor putin dintii ( dar doar la inceput ) ca dp te obisnuiesti si nu mai simti nimic. Crede-ma ca stiu din experienta :p. + ca eu cred ca toti dintii de lapte mi i-am scos la dentist ca nu cad nicicum laughing deja incep sa ma enerveze tongue

nu trebuie sa-ti fie frica de dentist... fi curajoasa fi totul va fi bine.

succes!

| Elle_4800 a răspuns:

Hei. Fara aparat nu ai cum. Da mailaughing, la toti ne e frica, dar aparatul nu doarehappy. Dar daca mergi la dentist sigur isi mai gaseste el ceva de facutlaughing. Bafta!:*