| VampireRawrr a întrebat:

Cum pot sa uit un baiat pe care il iubesc, pentru ca lui nu ii pasa ce sentimente am pentru el?

Răspuns Câştigător
| Tinusikk a răspuns:

In primul rind staruite sa nu-i atragi atentia, iar apoi staruite sa comunici cu alti baieti, in special prietenii lui, sau ar fi bine sa ai si o relatie cu unul din prietenii lui, asa nu numai ca il vei uita dar si il vei face sa regrete ca te-a pirdut...

sucCes

funda***

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Asteaptabig grin cu timpul iti vor trece sentimentele, daca intre timp vei gasi alt baiat pe care sa-l placi mai bine:d iti va fi si mai usor sa-l uiti eu de exemplu mi-a placut de un coleg de clasa, iar lui de mine nu insa, a inceput sa-mi placa de un amic de-al meu si pur si simplu cu timpul mi-au trecut sentimentele pentru acel coleg, momentan nu mai simt nimic pentru elhappy