| DarkGirl92 a întrebat:

Buna!
cum pot scapa de cearcane?
Am citit pe un site ca uleiul de ricin ajuta.La voi a functionat?

3 răspunsuri:
| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

Buna!
Uleiul de Caise este cel mai bun trtament pentru ten si mai ales pentru cearcane.
Il folosesc de mult timp si am rezultate vizibile.
IL RECOMAND

| LetMeHelp a răspuns:

Sincer,nu am folosit nimic anti-cearcan laughing.Nah..are rezultate, ca doar nu scrie degaba. Daca nu vrei cu ulei de ricin poti incerca creme naturiste, ia 2 plicuri de ceai de musetel si fierbe-le, lasa-le sa se raceasca pana la o temperatura suportabila si aplica-le pe ochi timp de 15 inn fiecare seara etc. Sper ca te-am ajutat.Bafta!

| DeniisaDenii a răspuns:

Eu am incercat sa scap de cearcane cu 2 feliute de castraveti. Le-am taiat subtire, apoi le-am pus pe ochi si am stat in jur de 5 minute apoi am observat ca ochii mei nu mai pareau atat de obositi. Poti incerca :*