| Roxidd19 a întrebat:

cum pot schimba parola pe lady popular?

2 răspunsuri:
| Emma a răspuns:

Click pe poza ta de sus unde arata iq`ul,banii, punctele!
Apoi intra o pagina si in stanga gasesti mai multe optiuni, printre care si "parola" click acolo happy
"parola veche"-parola actuala
"confirma parola"-tot cea actuala
"parola noua"-parola pe care o vrei
si dai "schimba"
Sper ca te am ajutat!
Funda?

| Denisse14 a răspuns:

Hey! Pai e simplu: te uiti sus de tot in dreapta si dai la Optiuni (Options daca esti la ladypopular.com) si o sa-ti apara ceva si te uiti in stanga putin jos ca scrie Parola (Password) si acolo trebuie sa scrii parola veche apoi parola noua si dupa confirmarea parolei noi.Si cam atat.winking( nu trebuie sa platesti ca sa ti-o schimbi in caz ca te intrebi).