| Catalin_5800 a întrebat:

cum pot strange 460 de ron pana la sfarsitul lunii! Imi puteti da si mie niste idei? Dau fundita (luna viitoare este si ziua mea)

Răspuns Câştigător
| Cherry56 a răspuns:

Economisteste-i, ia-ti un job, cerele parintilor, bunicilor etc...thinking

3 răspunsuri:
| uirebitpunctro a răspuns:

Primul lucru pe care trebuie sa il inveti la cei 14 ani ai tai este urmatorul: Trebuie sa ai rabdare in orice chestiune ( inclusiv in materie de bani).
De ce trebuie sa ii strangi intr-o luna?
Alocatie ai? Economiseste-o.
Pasionat de etnobotanice? Lasa-te.
Iti plac iesirile in oras? Sa nu iti mai placa.
Uite asa se strang banii happy

| Alerim75 a răspuns:

Ai putea sa te inscri la Infinity sau Metropolitan si sa obtii un comision din vanzarea produselor. Ma poti contacta pe aca75ro@yahoo.com si poate rezolvam.

| Catalin_5800 explică:

Am uitat sa specifi dar am 14 ani si banii sunt pentru o placa video