| SweetyღGirl a întrebat:

cum pot vedea toate convorbirile de pe mess? se poate?

8 răspunsuri:
| ankadella a răspuns:

Da. Intra pe ultima persoana cu care ai vorbit sau cu care vorbesti. daca a trecut ceva timp si ai dat click pe ea va scrie " Show Reccent Messages". dai click pe asta si apoi sus iti va scrie View Conversations History. dai click pe el si dupa aia poti cauta persoanele cu care ai vorbit in ziua respectiva. dar daca vrei sa vezi cu o persoana cu care nu ai vorbit intri pe ea si dai pe aceleasi lucruri ca mai sus.

| SweetyღGirl explică (pentru ankadella):

Nu am gasit show reccent messagessad

| SweetyღGirl explică (pentru ankadella):

Gata,mersi:*

| ankadella a răspuns (pentru SweetyღGirl):

Nu ai de ce. :*

| ツDiana a răspuns:

Adica alea vechi? Pai dai sus in stanga de mess apare ''Messenger'', dai pe ''preferences''apoi ''Conversation History'' si View Conversation History, apoi iti alegi arhiva a cui vrei.

| SweetyღGirl explică (pentru ツDiana):

Mersi:X

| ツDiana a răspuns (pentru SweetyღGirl):

N-ai pentru ce. happy

| Dana9715 a răspuns:

Da,daca intri pe mail si apesi pe a doua casuta (prima de dupa imbox)Mailul meu e in franceza.La mine acea casuta se numeste discutions. sper ca te-am ajutat. FUNDA?