| NoName2105 a întrebat:

Buna :*
cum raspund anonim pe TPUbatting eyelashes?
fuda!

Răspuns Câştigător
| Dean1996 a răspuns:

Numai poti, trebuie sa ai neaparat cont

8 răspunsuri:
| Maria002 a răspuns:

Heyy!
Pur si simplu iesi de pe cont cauti intrebarea la care vrei sa rasp si Voila... Sper ca te-am ajutat

| lola a răspuns:

Nu te loghezi.

| Musique a răspuns:

Buna happy
pai te delogezi si raspunzi la orice intrebare fara sa fii logat pe contul tauwinking

| aLixx a răspuns:

Dailog out de la cont, si dupa raspunzi la intrebari fara sa te autentifici.

| NoName2105 explică:

Pai nu pot ca imi apare asa acolo unde pot sa raspund:Intra in contul tau sau creeaza-ti un cont nou pentru a-i raspunde!
cum sa fac? va roog

| AndraAlexaLove a răspuns:

Nu te loghezihappy

| lauracraciun a răspuns:

Dai logout si nefiind logata dupa ce scrii un rapsuns te intreaba daca vrei sa il postezi anonim sau sa te loghezi
si u dai anonim pa pawave

| loveflorenciabertotti a răspuns:

Cred ca acum nu mai merge happy Dar mie asa mi se pare mai corect!