| anonim_4396 a întrebat:

cum sa fac sa cresc mai inalta,straight face am 15 ani s 1.45 straight face fara, basket, handbal sau inot,,, astept raspunsuri cat mai repedestraight face

Răspuns Câştigător
| AntiACTA a răspuns:

Dar nu iti fa griji, esti foarte bine asa cum esti. Mai ales ca fetele micute au un aer aparte, si sunt mult mai dragalase love struck NU mai fii complexata :*

5 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Fără sport nu ai cum să creşti în înălţime aşa brusc. Apucă-te de unul, ia vitamine, mănâncă cât mai sănătos. Şi nu te grăbi, până la 22 de ani o să tot creşti.

| ExpertoTpu a răspuns:

Daca si parintii tai sunt la fel de scunzi nu ai ce sa mai faci, in afara de dezvoltare prin mancare si sport.Succes happy

| Doηηa a răspuns:

Mănâncă sănătos.

| AntiACTA a răspuns:

Imi pare rau pentru tine dar fara sport nu poti face nimic straight face mai ales daca este ceva genetic.

| trestetetrista a răspuns:

Pai nu stiu ce sa spun,dar am o intrebare, fumezi cumva? daca cumva fumezi ai putea sa te lasi, sora mea este pe clasa 11 si eu pe a 6 a si eu sunt cat sora mea fumeaza si de la 15 ani sora mea fumeaza, de atunci nu a mai crescut, desi ai putea sa practici un sport de care sa te ti in fiecare zi cate o jumatate de ora.